АНТИГЕЛЬМ TRIO (Таблетки)

АНТИГЕЛЬМ TRIO (Таблетки) від компанії ПП Блищик - фото 1
Ціну уточнюйте
В наявності

Доставка

Нова Пошта
За тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

Оплата на картку «Приватбанк»

Характеристики

Вид тварини
кішки, собаки
Лікарська форма
таблетки

Опис

 В связи с  нестабильной  ситуацией в стране, цены на сайте могут отличаться от актуальных. Пожалуйста, уточняйте  цены.

Таблетки округлої або серцеподібної форми від від білого дожовтого кольору, зі специфічним запахом.

СКЛАД

Одна таблетка (масою 800 мг) містить діючі речовини:

фенбендазол – 200 мг;

пірантелу памоат (ембонат)  144 мг;

празіквантел – 50 мг.

Допоміжні речовини: крохмаль картопляний  стеарат кальцію, ароматизатор, лактоза.

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

ATCvet QP52, антигельмінтні ветеринарні препарати, АТС-vet QP52AA01– празиквантел. QP52AF02 – пірантел, комбінації)

         Препарат «АНТИГЕЛЬМ TRIO» – комбінованийпрепарат, до складу якого входять фенбендазол, пірантелу памоат та празіквантел.Широкий спектр антигельмінтної дії на різні стадії розвитку круглих та стьожковихгельмінтів у собак та котів ґрунтується на фармакологічних властивостяхскладових препарату.

Фенбендазол  (група бензімідазолів) гальмує полімеризацію білків тубулінів умікротубуліни, в результаті чого порушуються надходження і внутріклітиннетранспортування поживних речовин (аденозинтрифосфорної кислоти і глюкози), щовикликає загибель паразитів від виснаження.

Фенбендазол має універсальнуантигельмінтну дію проти нематод, цестод, трематод травного каналу та дихальнихшляхів, а також виявляє овоцидну дію (знищує яйця гельмінтів), знижує зараженняпасовищ та місця вигулу собак, зменшує вірогідність перезараження тварин.

 Фенбендазолчасто є основним засобом лікування лямбліозів у собак. Фенбендазолперешкоджає організації мікротрубочок у клітині паразита та перешкоджаєвиведенню клітинних відходів і поглинанню поживних речовин. Клітинипаразита досить швидко виснажуються, і паразит гине. 

Фенбендазол не виявляє кумулятивної,ембріотоксичної, мутагенної та алергічної дії, належить до малотоксичнихречовин.

Припероральному введені фенбендазол всмоктується в травному каналі і проникає воргани і тканини. Виводиться  зорганізму переважно з сечею та фекаліями у незміненому вигляді або у виглядіметаболітів.

Пірантелупамоат (групатетрагідропіримідинів) активний проти нематод молодих і статевозрілих, впливаєна їх холінергічні рецептори, що призводить до незворотного спастичногопаралічу паразитів. Пірантелу памоат майже не всмоктується із кишківника ізавдяки цьому пролонгується його антигельмінтна дія. Виводиться з організмупереважно в незміненому вигляді (до 93%) з фекаліями.

Комбінація діючих речовин фенбендазолута пірантелу, що входять до складу препарату, мають синергічну дію протинематод у собак та котів: Toxocara canis, Toxocara cati, Toxascaris leonina, Ancylostoma spp., Uncinaria spp., Trichuris vulpis, а також проти лямблій Giardia spp.

Празіквантел– є похідним піразинізохінолонів, активний проти цестод і трематод у собакта котів: Taenia species, Dipilidium caninum, Echinococcus granulosis, Echinococcus multilocularis. Mesocestoides spp., Diphyllobotrium latum, Opisthorchisfelineus, Alaria alata. Празиквантел дуже швидко всмоктується поверхнеюпаразита і поширюється по його організму. Вивчення in vitro та in vivo доводить, що празиквантед руйнуєзовнішній покрив (тегумент) паразита. Це є майже миттєве тетанічнестискування мускулатури паразита і швидка вакуолізація  тегументу (оболонки). Це швидке стиснення пояснюється зміною проникності клітиннихмембран паразита для двовалентних катіонів, особливо кальцію. Деполяризаціянейром'язових гангліоблокаторів, порушення транспорту глюкози і мікротубулярноїфункції у цестод призводить до порушення м'язової інервації, паралічу ізагибелі паразита.

Післяперорального застосування празиквантел швидко абсорбується майже повністю з травногоканалу та досягає максимальноїконцентрації в плазмі крові через 1-3 години. Його біодоступність становитьбіля 80%. Празиквантел метаболізується в інактивні форми у печінці івиділяється в жовч. Виводиться зорганізму через 48 годин з сечею та у незначній кількості з фекаліями.

Препарат у рекомендованих дозах не маєсенсибілізуючої, ембріотоксичної і тератогенної дії.

ЗАСТОСУВАННЯ

Дегельмінтизаціясобак та котів при ураженні:

нематодами(личинкові, молоді та статевозрілістадії)  Toxocara canis,Toxocara cati (syn. Toxocara mystax), Toxascarisleonina, Ancylostoma spp.,Uncinaria spp., Trichuris vulpis,Strongyloidesstercoralis;

цестодами (преімагінальнітаімагінальністадії)  Dipylidiumcaninum, Taenia spp., Echinococcus spp., Mesocestoides spp.

трематодами  Opisthorchisfelineus, Alaria alata, Pseudamphistomum truncatum, Echinochasmus perfoliatus.